+905337159777 +905465880097

Otel Havluları

El ve Yüz havlusu Endüstriyel kullanıma uygun olarak yüksek kalitede üretilmiştir.

30x30, 30x50, 50x90, 50x100, 70x140, 90x145, 100x150 cm ebatlarında. 

%100 Pamuk Ring iplikten dokunmuş.

%100 Hidrofil ,özeliği kazandırılmıştır.

Atkıda 16/1 Ring iplik, zeminde 20/2, Havda 20/2  Ring,  Havda 16/1 Ring iplik üretimi. 

Dört kenarları çift dikişli. 

Kullanım talimatlarına uyulduğu taktirde urun ekonomik ömrünü tamamlayıncaya kadar niteliğini korur.

* İstenilen renkte ve gramajda logolu veya düz olarak üretim yapılır.

Otel Havlusu

Tekstil sektörü ülkemizde en çok gelişmiş olan sektörlerden biridir. Bu sektör belirli bir aşamadan sonra kendi içerisinde hazır giyim, ev tekstili, otel tekstili, hastane tekstili gibi kategorilere ayrılmıştır. Biz de otel tekstili grubunda yer alan bir firma olarak müşteri memnuniyetini sağlama ve kalite odaklı olarak kurmuş olduğumuz firmamızda, halen sürekli olarak gelişmekle beraber üretim faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

  Firmamız her türlü otel tekstili ürününün titizlik, kalite ve iş disiplini ile üretimini sürdürmektedir. Bu tekstil grubunda oldukça fazla sayıda renk, model ( el havlusu, banyo havlusu)kısacası farklı seçenekleri bolca bulabileceğiniz tasarımları siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

 Ürün seçeneklerimizi kısaca gruplandırmamız gerekirse; Havlu grubu ( el havlusu, ayak havlusu, banyo havlusu, plaj havlusu, baş havlusu, sauna havlusu), Linen grubu ( pike, yastık, nevresim çarşaf, alez, yorgan) Mefruşat (yatak örtüsü, perde, tül perde, sandalye giydirme, battaniye, yastık, dore) Restaurant (masa örtüleri, masa kapakları, peçeteler, Amerikan servis, muflon, skirt, çuha, runner) Diğer grup (buklet, havlu terlik, peştamal, toz bezi, elbise torbası, çamaşır torbası) şeklinde gruplandırılabilir.

 Otel sahiplerinin özellikle havlu grubu ( el havlusu, plaj havlusu, ayak havlusu, banyo havlusu, baş havlusu) ve Linen grubu ihtiyaçları için maksimum kalitede ürün seçeneği sunuyoruz. Üretimini yaptığımız bu tekstil grubu ürünlerinin tümünde özellikle üzerinde durduğumuz nokta, uzun ömürlü olmaları. Diğer bir deyişle, üretilen ürünlerimiz doğru kullanım koşullarında muhafaza edildiği takdirde ekonomik ömrünü tamamlayana kadar ihtiyaç sahipleri tarafından kullanılabilmelidir. Firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini birinci plana almak prensibi ile yola devam ederek, oldukça fazla ve farklı tasarımdaki ürünlerini beğeninize sunuyor.


2510Otel Tekstili02/07/2015 16:02
Copyright © 2015