+905337159777 +905465880097

Sauna Havlusu Denizli

Bilindiği gibi oteller pek çok kez başka yerleri gezip görme için bulunmaz nimetlerden biridir. Çünkü her yerde insanın tanıdığı ya da akrabası olmamakta ve bu gibi yerlere gidilip görülmesi için birkaç gün zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yönden oteller kalmak en mantıklı durum görülmektedir.

     Tabii ki kalınan otellerin de son derece lüks olması maddi açıdan sorun yaşamayanlar için idealdir. Bizler de bu gibi otellere sağlık ve hijyen ile donatılan sauna havlusu üretmekteyiz. Özellikle kaplıcalı otellerde görülen bu durum pek çok kişi tarafından olumlu karşılanmaktadır. Bundan dolayı da pek çok otel tarafından sipariş almaktayız.

      Sauna havlusu üretirken özellikle yumuşak dokulardan oluşmasına ve içerisindeki maddelerin çoğunluğunun pamuk olmasına çok dikkat ediyoruz. Kuş tüyü yumuşaklığında ve ıslaklığı çok rahat şekilde emici özellikleriyle saunalı otellerde vazgeçilmez ürünler olmaktadır. Çocuk boy ve her türlü ebatlarıyla yetişkinler için ürettiğimiz bu havlular farklı modelleri ve farklı renkleriyle sauna keyfinize ayrı bir renk katacaktır.

    Yapacağımız her işi en iyi şekilde yapmakla müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en önemli görevlerimizdendir. Tekstil konusunda uzman personellerimizle de bu işi ayrıntısıyla ele almakta ve sauna havlusuna güzel desenler de işlemekteyiz. Hem kurulanmakta çok iyi bir görev üstlenmekte hem de yıkanma sonrası sıcacık tutma özelliğiyle adeta sauna keyiflerinin en önemli unsurlarından biri haline gelmiştir.


1008Otel Tekstili02/07/2015 15:09
Copyright © 2015