+905337159777 +905465880097

Otel Havlusu Denizli

    Havlu çeşitleri bazı ihtiyaçlarda size ve işletmenize uygun, istenilen renk, desen ve ölçülerde olmak üzere sipariş alınarak gönderilmekte ve bu konuda tarafımızca yardımcı olunmaktadır. Pek çok otel ile irtibata geçerek otel havlusu konusunda birçok otelin ihtiyaçlarını gideriyoruz. Yaptığımız işten dolayı da pek çok otel tarafından olumlu sonuçlar almaktayız. Bu da bizi sevindirmektedir.

     Otellerde bilindiği gibi sürekli değişik insanlar kalmakta ve bu otellerdeki ürünlerde otellere misafir olarak gelenler tarafından kullanılmaktadır. Durum böyle olunca da kullanılan malzemeler sürekli yıkanmakta ve yeri geldiği zaman da yenilenmektedir. Çeşitli otellere yaptığımız hizmetlerimizle bu gibi ürünlerin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

      Otel havlusu çok fazla kullanıldığından dolayı sürekli yıkanmakta ve temiz hale getirilmelidir. Bunun içinde sürekli yıkamalara karşı iyi derecede kaliteli maddelerden üretilen tek seferde aşınma özelliği göstermeyen yünlü ve pamuklu özellikleri fazla olan kalitede olması gerekmektedir. İşte bizler bu kalitede ürünler ve özellikle havlular üreterek bu ürünlerin satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

      Bizler otel tekstili ürünlerinin imalatı ve pazarlanması alanında hizmet vermekte olup otel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde geniş çaplı imalathanelerimiz ile her türlü otel tekstili imalatı yapabilmekteyiz. Önceliğimiz ise temiz bir ortam için yüksek kalitede üretilen havlulardır. Otel havlusu istenilen renk, boy, genişlik ve desenlerle hizmetinizdedir. Bu gibi seçenekleriyle göz dolduran havlular otel misafirleri tarafından da oldukça beğeni toplamakta ve kullanılmaktadır. 

868Otel Tekstili02/07/2015 14:58
Copyright © 2015