+905337159777 +905465880097

Otel Banyo Havlusu Üretimi

Günümüzde tekstil, elyaf ile başlayıp, iplik, dokuma, örme boya ve baskı gibi süreçleri kapsamaktayken, hazır giyim de bu süreci kullanım eşyasına dönüştüren süreci kapsar. Kumaşın işlenerek giyim eşyası (plaj havlusu, banyo havlusu vb ürünler) haline getirilene kadar olan süreç hazır giyim sektörü içinde değerlendirilirken, elyaftan mamul ve iplik kumaşa kadar olan kısım da tekstil içinde değerlendirilir. 

Türkiye’deki yeri ve önemi yadsınamayacak boyutlarda olan tekstil ve hazır giyim, sanayileşme sürecinde büyük önem taşıyan ve gelişmekte olan ülkelere ciddi katkılar sağlayan yoğun emek sarf edilen bir sektör olarak tanımlanabilir. Rekabetin de yoğun olarak yaşandığı bu sektör, kaldırılan kotalarla birlikte arz ve talep yönünde rekabet daha da keskin hale gelmiştir.

Bu bağlamda tekstil ve otel tekstilinde de markalaşma büyük önem arz etmeye başlamıştır. Türkiye’de hazır giyim ve tekstil sektörü, buna otel tekstili(havlu,banyo havlusu vb ürünler) de dâhil olmak üzere,  yüksek istihdam ve ihracat potansiyeli ile ülkemizin ekonomisinde lokomotif görevi üstlenen sektörlerden biri konumunda yer almaktadır. Ülkemizde otel tekstili alanında artan talep neticesinde kurulmuş olan firmamız otel tekstili üretimiyle müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

 Firmamız otel tekstili alanında güçlü referanslarla beraber çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız ürünleri birçok kurum ve şirket tarafından tercih edilen ürünlerdir. Tasarımını bilgisayar ortamında yapmış olduğumuz sayısız desen, özenle tekstil ürünleri haline getirilmektedir. Üretimini yamakta olduğumuz ürünlerden olan banyo havlusu dörtkenarı çift dikişli olup, kullanım talimatlarına sadık kalındığı takdirde ekonomik ömrünü tamlayana dek niteliğini korumaktadır.

872Otel Tekstili02/07/2015 15:02
Copyright © 2015