+905337159777 +905465880097

Baş Havlusu Üretimi

 Tekstil, ülkemizde en çok gelişmekte olan sektörler arasında yer almaktadır. Bu gelişimini sürdürdükçe de farklı sektörlerdeki tekstil ürünleri ihtiyacı bununla doğru orantılı olarak artmaktadır. Zamanla da hazır giyim, otel tekstili(baş havlusu, banyo havlusu vb), hastane tekstili, ev tekstili gibi kategorilere ayrılmıştır.

Firmamız da bu kategorilerden biri olan otel tekstili sektöründe kararlılıkla ve azimle varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı olarak üretimin yaptığı otel tekstili ürünlerini titizlikle her aşamasında iş disiplini ile birlikte müşterilerine sorunsuz olarak ulaştırabilmeyi ilke edinmiştir.

Üretimini yaptığı ürünler arasında tatilcilerinde en çok ihtiyaç duyduğu havlu grubu( baş havlusu, banyo havlusu, ayak havlusu, plaj havlusu vb ) Linen grubu( yastık, pike, nevresim, çarşaf, yorgan, alez) Mefruşat( perde, tül perde, yatak örtüsü, sandalye giydirme, battaniye, dore, yastık) Restaurant( masa kapakları, masa örtüleri, Amerikan servis, peçeteler, müflon skirt, çuha, runner) Diğer grup ( havlu terlik, buklet, toz bezi, peştamal, elbise torbası, çamaşır torbası) olarak gruplandırılabilir.

Otel tekstili ürünlerimiz içerisinde özellikle en çok ihtiyaç duyulan Havlu grubu ( baş havlusu, banyo havlusu, plaj havlusu vb) ve yatak örtüsü, çarşaf vb ürünlerin yani Linen grubunun üretiminde sıklıkla tercih edilen bir firma olmanın gurunu yaşıyor. Üretime başladığından bu yana da müşterilerinin beklentilerini göz önünde bulundurarak işe koyulan firmamız, bu prensibini her daim ön planda tutarak, tekstil ürünlerini ihtiyaç sahiplerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

902Otel Tekstili02/07/2015 15:04
Copyright © 2015